O nas

O NAS

Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem napojów, słodyczy i przekąsek w tej części Europy. Sprowadzamy je z całego świata i wysyłamy dalej. To my sprawiamy, że możesz poczuć wyjątkowy smak większości egzotycznych, amerykańskich, europejskich i azjatyckich produktów. W naszym magazynie mamy ponad 10 000 wyrobów bezpośrednio od producentów i zaufanych dostawców

Previous
Next

Skupiając się na najwyższej jakości obsłudze dostarczamy je do największych sieci handlowych w Polsce i wielu krajach Europy (m.in. do Włoch, Czech, Niemiec, Francji czy na Litwę). Współpracujemy z hurtowniami i małymi sklepikami. Stale rozwijamy także sprzedaż bezpośrednią przez własny sklep internetowy.

Istniejemy na rynku od 1997 r. Przez ten czas zbudowaliśmy zespół kilkudziesięciu osób, które dbają o to, żeby nigdy nie zabrakło w sklepach tego, co najbardziej lubicie. Sprowadzamy słodycze i przekąski m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Japonii, Malezji i Indonezji oraz Wietnamu.

W każdym momencie płyną do nas kontenery z całego świata. Kontenery pełne tego co najlepsze i najsmaczniejsze.